Directions EMEA 2018

Czas zacząć pakować  walizkę! W tym roku Directions EMEA, czyli największa konferencja poświęcona Dynamics 365 Business Central, odbędzie się w Hadze.

Directions to konferencja dla partnerów firmy Microsoft zajmujących się systemem Dynamics 365 Business Central (dawniej NAV). Jest to doskonała okazja aby spotkać osoby bezpośrednio odpowiedzialne za rozwój systemu, oraz wziąć udział w jednej z kilkudziesięciu sesji oraz warsztatów. Niemniej Directions EMEA to nie tylko bezpośredni kontakt z pracownikami Microsoft, to także możliwość wymiany doświadczeń z innymi europejskimi partnerami. W zeszłym roku w konferencji uczestniczyło ponad 2 tyś osób, a z roku na rok cyfra ta niezmiennie rośnie.

Rok 2018 to pierwszy rok istnienia Dynamics 365 Business Central, o tym jak wielki postęp dokonał się w ciągu ostatnich lat może świadczyć fakt, że po raz pierwszy aplikacja konferencyjna została stworzona właśnie w tym systemie.

Directions EMEA 2018 - Business Central Application

Po powrocie postaram się podzielić z Tobą wszystkimi nowościami o systemie. Do zobaczenia wkrótce. W między czasie zapraszam do śledzenia mojego konta na Twitterze – postaram się tam wrzucić jakieś ciekawe zdjęcie z konferencji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone *