Polska wersja Business Central jest już dostępna

Niestety na chwilę obecną dotyczy to tylko systemu dostępnego w chmurze. Na wersję On-Premis musimy jeszcze trochę poczekać 😐

Na polski moduł Business Central składają się dwie dodatkowe aplikacje (Extensions) dostępne z poziomu AppSource (sklep z modułami m.in. do Business Central):

  • Język polski – czyli tłumaczenie wszystkich elementów systemowych
  • Polska funkcjonalność – czyli wszystkie funkcje unikalne dla naszych regulacji prawnych

Innymi słowy – jeżeli chcesz rozpocząć wdrożenie Dynamics 365 Business Central w swojej firmie, korzystając z natywnej chmury Microsoftu – to od dziś możesz śmiało zaczynać.

Domyślam się, że idea chmury jest dla większości klientów wciąż daleka, ale naprawdę zachęcam do poważnego rozważenia tej opcji. Oczywiście chmura nie jest dla wszystkich (na dzień dzisiejszy), ale znaczna większość klientów może zostać tam przeniesiona i stać się częścią cyfrowej rewolucji. Możliwość korzystania z dobrodziejstw najnowocześniejszych technologii bez potrzeby zamartwiania się o własne serwery musi pozytywnie przełożyć się na konkurencyjność przedsiębiorstwa. Wystarczy odpowiednio wykorzystać dostępny potencjał i przełamać pewne bariery mentalne.

Aktualna lista dostępnych lokalizacji produktu dostępna jest na stronie:

https://docs.microsoft.com/en-us/dynamics365/business-central/dev-itpro/compliance/apptest-countries-and-translations

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone *