Microsoft Dynamics NAV 2013 jednak opóźnione

Microsoft opublikował dzisiaj informacje, że w kwietniu Microsoft Dynamics NAV 2013 będzie dostępny tylko dla Austrii, Islandii, Norwegi i Szwajcarii. Pozostałe kraje w tym także Polska mogą liczyć na publikacje systemu dopiero pod koniec roku 2013. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, można to raczej nazwać tradycją, w końcu jest to kolejne wydanie opóźnione o rok od światowej premiery. Oczywiście zrozumiałym jest troska Microsoft’u o jakość dostarczanego produktu, ale może czas zacząć przykładać większą wagę do Polskich klientów i traktować nas na równi z innymi nie tylko w kwestii ceny oprogramowania ?

Dodam, że kilka dni temu wysłałem maila do Polskiego oddziału Microsoftu w związku z krążącymi pogłoskami o opóźnieniu publikacji Microsoft Dynamics NAV 2013, do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi… Jak myślicie co można sądzić o takim podejściu?

Źródło:

https://mbs.microsoft.com/partnersource/newsevents/news/msdnav2013availablebelfin.htm?printpage=false&sid=ba0qdgfisihbcd4h3lq0h5uv&stext=nav%202013%20poland

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone *