Co nowego w świecie Dynamics NAV

Minęło sporo czasu od mojego ostatniego wpisu, a co za tym idzie w świecie NAV wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy. Niewątpliwie najważniejszy jest fakt wydania polskiej lokalizacji systemu Microsoft Dynamics NAV 2013 (również w wersji R2). Nie da się ukryć też, że wersja ta okazała się sporym sukcesem i wielu dotychczasowych klientów zdecydowało się na aktualizację swojego systemu.

Podczas gdy NAV 2013 na dobre zadomowiło się w polskich serwerowniach Microsoft zapowiedział zbliżające się wydanie Microsoft Dynamics NAV 2015. Na chwilę obecną nie wiadomo o nim zbyt wiele, ale sytuacja zapewne zmieni się po konferencji Directions EMEA, która w tym roku odbędzie się w Poznaniu! To największe w Europie wydarzenie skupiające partnerów NAV z całego świata zagościło w Polsce dzięki prezesowi firmy IT.integro – panie Piotrze – dziękuję! Więcej o konferencji znajdziecie na stronie: http://www.directionsemea.com/, a także w moich przyszłych postach, w których na pewno zdam relację w tego wydarzenia.

Zachęcam Was także do regularnego zaglądania tutaj, gdyż wracam do aktywnego prowadzenia bloga i obiecuję wiele ciekawych informacji 🙂

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany Wymagane pola są zaznaczone *